PMI Resources

Zľava na školenia Next Level

Next Level Consulting

Členovia PMI a PMI Slovakia Chapter majú 10% zľavu na všetky školenie organizované next level Academy na Slovensku ako aj v Rakúsku a Nemecku,

VIAC INFORMÁCIÍ

Publikácia: Projektové myslenie (PTBOK Guide)

Discount for PMI Slovakia members 10%

Title: PROJECT THINKING, knowledge set guide
English title: A Guide to the PROJECT THINKING Body of Knowledge (PTBOK Guide)
Author: doc. Ing. Petr Všetečka, Ph.D.
512 pages (bilingual)
Number of pictures: 135 angl. + 135 Slovak.
Dimensions: 200 x 260 mm
Binding: paperback
Edition: first , English-Slovak
Year of publication: 2015
ISBN: 978-80-971982-1-3

 

PROJEKTOVÉ MYSLENIE (PTBOK Guide) je prvá originálna anglicko-slovenská publikácia o základných a všeobecne platných princípoch projektového riadenia vydaná na Slovensku.

PROJEKTOVÉ MYSLENIE (PTBOK Guide)

Autorom knihy je doc. Ing. Petr Všetečka, PhD., dlhoročný pedagóg, bývalý vysokoškolský učiteľ, dnes konzultant a školiteľ v oblasti riadenia projektov. Je senior projektový manažér, držiteľ medzinárodných certifikátov projektového riadenia IPMA Level B® a PRINCE2®, člen Spoločnosti pre projektové riadenie (SPPR). Je zakladateľom odborného portálu www.projektoveriadenie.sk.

Kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE dáva návod „Ako uchopiť nápad, inováciu alebo zákazku a zrealizovať ju do úspešného konca“. Kniha veľmi názorným spôsobom a zrozumiteľným jazykom popisuje základné princípy prípravy, plánovania, realizácie a ukončenia ľubovoľnej aktivity (projektu). Preto je využiteľná ako pre pracovníkov neziskových organizácií, štátnej správy, vedeckých inštitúcií, pedagogických pracovníkov a študentov, tak aj pre manažérov slovenských či zahraničných firiem.

Kniha je vhodná pre široké spektrum čitateľov a môže slúžiť ako:

  • praktický manuál na riadenie projektov,
  • vnútroorganizačná metodika riadenia projektov a zákaziek,
  • učebnica projektového manažmentu,
  • a podobne.

Kniha môže veľmi dobre poslúžiť ako alternatívny anglicko-slovenský študijný materiál pre projektových manažérov organizovaných v Chapter PMI Slovensko. Kniha bola na slovenský trh uvedená slávnostným aktom krstenia v máji 2015. Knihu si môžete objednať na stránke: www.ptbok.com. Komerčná cena je 55 €. Pre členov Chapter PMI Slovensko je ponúkaná s 10% zľavou. Pri odbere viacerých kusov sú ponúkané výrazné množstvové zľavy, viacej na [email protected]

Tools and Templates

Deliverable Templates

Prístupom k viac než 1,000 vzorom na ProjectManagement.com šetríte čas i námahu.

Tieto nástroje okamžite zvyšujú vašu produktivitu a pomôžu vám nájsť okamžité riešenie. Ich používaním s istotou zvládnete projektové výzvy, ktoreé sa vám postavia do cesty.

  • Deliverables
  • Project Plans
  • Presentations
  • Checklists

Templates

Book of Forms

Book of Forms

Členovia PMI majú neobmedzený prístup k nástrojom a šablónam z populárnej knihy A Project Manager’s Book of Forms, ktorej autorkou je Cynthia Stackpole Snyder. Tento užitočný zdroj môže slúžiť ako návod, ktorý vám pomôže lepšie zhromažďovať a spravovať informácie o projekte. Šablóny si môžete prispôsobiť tak, aby spĺňali konkrétne potreby vášho projektu a vašej organizácie. Ušetrite čas hľadaním prostých nástrojov a šablón vďaka pohodlnému prístupu do našej knižnice. Formuláre sú založené na štandarde Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) - Piate vydanie.

ELEKTRONICKÉ FORMULRE

Príručky k projektovému riadeniu

Praktické príručky obsahujú podporné informácie k projektovému riadeniu a poučenia, ktoré vám pomôžu uplatňovať normy PMI . Praktické príručky sa môže stať potenciálnymi štandardmi.

Requirements Management

Governance of Portfolios, Programs, and Projects

Business Analysis Practice Guide

Navigating Complexity, A Practice Guide

Managing Change Practice Guide